Hamle Global

İŞTİRAKLERİMİZ

Hamle Global
Kurucu ortaklarının, inşaat, mimari ve gayrimenkul sektörlerinde sahip oldukları, bilgi ve tecrübelerini aynı çatı altında buluşturma fikriyle doğmuştur. İstanbul merkezli bir firma olup uluslararası pek çok deneyime sahiptir. Faaliyet gösterdiği sektörlerde, performansıyla küresel başarıyı hedeflerken, geliştirmekte olduğu yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Sultan Enerji Altyapı İnşaat
Türkiye’de ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarını, çevresel ve sosyal sorumlulukları ön planda tutarak en iyi teknolojileri araştırmak, üretmek ve ekonomiye kazandırmak amacıyla yola çıkmıştır. Firma sürdürülebilir büyüme amacıyla, farklı kaynaklara dayalı çeşitli enerji projelerini gerçekleştirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Bilesim Gıda
Turizm ve ilgili endüstrilerdeki yatırımcılara, işletmelere ve farklı sektörlerde yer alan şirketlere uygun iş modeli belirleyerek danışmanlık hizmeti vermektedir. Güçlü ve stratejik bakış açısı ile hizmet verdiği müşterilerine, hem sektörel hem de bireysel bazda özgün fırsatlar tespit ederek danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hamle Oto
Otomotiv dünyasının dinamik ve hızla değişen coğrafyasında, sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen vizyonumuzla yola çıktık. Hamle Oto olarak, Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ihtiyaçlarını, çevresel ve toplumsal sorumlulukları gözeterek en ileri teknolojilerle buluşturmayı amaçlıyoruz. Yerli ve uluslararası pazarda öncü bir rol üstlenerek Türk ekonomisine değer katmayı misyon edindik.